קים שלנו,

לכל מקום שנכנסת הכנסת אור, שמחה ואהבה. האהבה שלך הייתה לכל אדם וחי, אהבת כל כך בעלי חיים, היית טבעונית מאידיאולוגיה, האכלת חתולי רחוב, הצלת אין ספור חתולים וכלבים, גידלת כלבים, התנדבת בעמותות ועשית הכל למען אותם חיות חסרי קול. תמיד אמרת שכשתסיימי את לימודי המשפטים תהיה עורכת דין ענייה כי תייצגי רק את אותם בעלי חיים מסכנים שאין להם ייצוג.

בתאריך 7/10/18 בשעה 07:39 נדם ליבך כשמחבל נתעב נכנס למשרד שעבדת בו, כפת את ידייך וירה בך ממרחק אפס. זה היה פיגוע אכזרי שהותיר מדינה שלמה המומה אל מול התמונות שלך, בחורה צעירה רק בת 29 במותך, אמא לתינוק בן שנה ושלושה חודשים.

קים שלנו, לכל מקום שנכנסת הכנסת אור, שמחה ואהבה. האהבה שלך הייתה לכל אדם וחי, אהבת כל כך בעלי חיים, היית טבעונית מאידיאולוגיה, האכלת חתולי רחוב, הצלת אין ספור חתולים וכלבים, גידלת כלבים, התנדבת בעמותות ועשית הכל למען אותם חיות חסרי קול. תמיד אמרת שכשתסיימי את לימודי המשפטים תהיה עורכת דין ענייה כי תייצגי רק את אותם בעלי חיים מסכנים שאין להם ייצוג.

קים שלנו, החור שנפער מאז אותו יום מקולל, הותיר אותנו המומים וכואבים ומחפשים דרכים להזכירך, לשמור על צוואתך ומורשתך.

לפתוח חנות למוצרים לבעלי חיים זה היה חזונך, ככה בטוח היית יכולה לקחת ולחלק לחיות המסוכנות ואנחנו פשוט ממשיכים את דרכך, את מה שאהבת כל כך, בתקווה שתסתכלי עלינו מלמעלה ותהיי גאה בנו.

אהבה שלנו בלב, קראנו לחנות קימוסבי שזה באינדיאנית "חבר נאמן" והיה לנו חשוב שגם השם שלך יהיה חלק מהשם של החנות וזה פשוט מתאים בול כי את היית חברה נאמנה לבני אדם, לחיות ולטבע.

נשבענו תמיד להנציח ולהזכירך, כי כזאת היית אחת שלעולם לא שוכחים, את החיוך שלך בכל תמונה, את האמת שלך, האהבה האין סופית שהענקת לכולם – זה פשוט חסר כל כך והלוואי שנצליח אפילו במעט להנחיל את זכרונך לכולם!

קים שלנו, מלאכית בדמות אנוש ועכשיו מלאכית בשמים.

אוהבים אותך ומתגעגעים אלייך כל כך!
המשפחה שלך!

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop
    דילוג לתוכן